poniedziałek, 17 stycznia 2011

BASE CLUB w Łodzi (SOMA) 12 Luty 2011!

12 lutego w łódzkim klubie Soma zagra old skoolowa formacja BASE CLUB którą staroszkolna część klubowej Łodzi pamięta z okresu połowy lat '90 gdy hardcore rave był na ustach i słuchawkach wszystkich chcących odmiany od tego co serwowały komercyjne stacje radiowe, selekcje i klimat dyskotek. Base Club był alternatywą i jedną z niewielu grup tamtego okresu która produkowała i miksowała własne kawałki. Dlaczego ten wpis znalazł się tutaj i co ma Base Club wspolnego z Urban Impulz? Otóż Biszop to w pewnych kręgach mój stary alias, Noise MC to nikt inny jak obecnie znany wam Sebastian W.
Czy uda nam się wrócić do korzeni i odtworzyć klimat imprez gdzie nikt nie zwracał uwagi na to jak się ktoś rusza, a krzywo się patrzyło na tych co nie tańczą? Nie wiem...nas będzie dwóch, zrobimy co możemy, reszta należy do was! :)

On 12th February, Soma Club, Lodz, BASE CLUB, will play very exclusive set. It's an old skool formation that many older club music fans remember from mid 90's, when hardcore rave was on everyone's tongues and headphones, and for whom it was different from what radio stations and discoteques were serving. Base Club was alternative and one of the few crews that made and mixed their own tunes. Question is, why this thread came in here and what this got to do with Urban Impulz?. Well, Biszop in some backgrounds was my old alias, Noise MC is nobody else but well known Sebastian W these days.
Is it possible to back to the roots and recreate the atmosphere where no one focused on how everyone was dancing and it was odd to see somebody was sticking up? Dunno that...it's going to be two of us, we will do what we can, rest is up to yourselves ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz